Esenler Böcek İlaçlama

 esenler-bocek-ilaclama

Esenler İlaçlama

Evinizde sizleri rahatsız eden sevimsiz huzurunuzu ve gece uykularınızı kaçıran, panik atak yaşamanıza, yaşamanıza sebebiyet veren pire, karınca, fare, örümcek yusufçuk gibi zararlı haşereler mı var evinizde bu durumda ne yapıyorsunuz oturduğunuz yerden kalkıp bir ilaçlamaya firmasına gidip en uygun fiyat ve kalite den yararlanıp tüm haşerelerden kurtuluyorsunuz onlar sizlere zarar vermeden bir kere ilaçlama ile siz onlara veda ediyorsunuz. Evet yanlış duymadınız sizlere %100 Garanti veriyoruz profesyonel ekibimizle 1 günde sizleri zararlı haşere ve kemirgenlerden kurtarıyoruz. Eğer memnun kalmaz iseniz para iadesi sağlıyoruz. Unutmayın ki referanslarımız sizlersiniz. 

Firmamız Esenler Böcek İlaçlama, ilçesinde siz değerli iş ortaklarımıza hizmet sunmaktadır Dilerseniz İstanbul’un tüm semt ve ilçelerine ayrıca yakın bölgelere de hizmet vermektedir. Yaz ayının gelmesi ile ilaçlama hizmetleri artmaktadır. Bu hizmetlerden en çok payı başta pire ve türevleri, karınca ve kemirgenler getirmektedir. Sunulan hizmetler ev ve yazlık ilaçlama, hastane ilaçlama ve sağlık ocağı ilaçlama, okul ilaçlama, bahçe ve apartman ilaçlamadır. Ailenizle, sevdiklerinizle yaşamsal faaliyetlerini sürdürdüğünüz alanlarda mutlu ve aktif yaşamak için gözle görülen ve görülmeyen sizlere zarar verecek olan haşerelerden gönül rahatlığı ile kurtulabilirsiniz

Yazımızın ilk başlarında dediğimiz gibi ilaçlamada en çok pire ilaçlaması yapılmaktadır bu pireler gözle görülür ve üstünüzde izler bırakır. Bunlar kaşıntı, alerji, soluk alıp vermede güçlük çekmek, kaşınmadan dolayı küçük yaralar ve bu yaralarda oluşan kanamalardır. Pireler o kadar hızlı çoğalırlar ki dünyada başka bu şekilde çoğalabilen böcek türü yoktur. Boyutları 05 milimetre olan pireler kanatsız küçük kan emici parazitlerdir. Beslenme alanlarını memeliler, kanatlı kuşlar oluşturur. Yani evinizde kuş çeşitleri, kedi veya köpek besliyorsanız pire evinizde bulunur ve insanlarda memeli familyadan olduğu için pire rahatlıkla onlardan beslenir ve taşıyıcı görevinde olur yani insandan insana, hayvandan hayvana taşır ve hastalık bulaştırır. Pirenin düşmanı temizliktir günlük temizlik size çok fayda sağlayamaz çünkü pire yavrularını ve larvalarını gözle göremezsiniz Bunu ancak ilaçlama şirketlerinden yardım alarak kurtulursunuz bunlardan. Bunun için Esenler Böcek İlaçlama, şirketi ile iletişime geçiniz pire deyip geçmeyin veba salgını ara tetikleyen en büyük düşmandır. Çocukları da çok sever çocuğunuzu yatarken kontrol ettiğinizde vücudunda alerji ye benzeyen kabarmalar var ise bir de kaşıntılı ise pire ısırığıdır. Parkta, arkadaşlarıyla oynarken bulaşmış olabilir. Kedi-köpek severken bulaşmış olabilir ve siz ve alile bireylerine taşımış olabilir kendinizi ve sevdiklerinizi lütfen riske atmayın yılda bir kere de olsa bulunduğunuz yerleri ilaçlatmayı ihmal etmeyiniz. Detaylı bilgi için Esenler Böcek İlaçlama, bizi arayın.

Joomla SEF URLs by Artio