Bahçelievler Böcek İlaçlama

Bahçelievler Böcek İlaçlama

Detay Haşere İlaçlama Servisi

Böcekler Sizi rahatsız mı ediyor? Artık böceklerden kurtulmak zor değil, çünkü Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlarıyla profesyonel hizmet veren Detay böcek ilaçlama var. Hem de bu hizmet sadece Bahçelievler için değil tüm İstanbul için geçerli. Kendi sağlığınıza ve evcil hayvanlarınızın sağlığına zarar geleceğinden mi korkuyorsunuz? Bahçelievler Böcek İlaçlama, sayesinde sizin ve evinizdeki hayvanların da sağlığı dikkate alınarak evinizdeki istenmeyen misafirlerden kurtulacaksınız.

Böceklerden neden kurtulmalıyım?

Evlerde veya iş yerlerinde bulunan asalaklar, mikroplar, uçan haşere türleri, sürüngenler, parazitler, kemirgenler insanların yaşam alanını kısıtlar. Ve bunlar virüs taşıyıcılarıdır, özellikle yiyeceklerimizle temas ettiklerinde, insanı ısırdıklarında ağır hastalıklara neden olabilirler. Bu tehlikeli hastalıkların arasında veba, tifo, sarılık da bulunur.

En etkili ilaçlama yöntemi hangisidir?

Bahçelievler Böcek İlaçlama, İlaçlama yöntemleri birbirinden farklıdır. Ama bu yöntemlerin biri diğerine göre daha etkili değildir, sadece her yöntem farklı nedenlerden ötürü kullanılır. Hangi yöntemin uygulanması gerektiği ise böceklerin, parazitlerin türüne, sayısına, bulunduğu alanın özelliklerine göre seçilir.

Kullanılan yöntemler hangileridir?

Yukarıda da belirtildiği üzere kullanılan yöntemleri seçmenin çeşitli nedenleri vardır. Yöntemlerden bir sıvı ilaç püskürtülerek yapılan uygulamadır, kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekli vardır.

Kokusuz yöntem: mekânı terk etmenize gerek kalmadan uygulanan daha çok kapalı alanlar için tercih edilendir.

Kokulu yöntem: uygulama esnasında ve sonrasında 3-4 saat boyunca alanın terk edilmesi gerekir, uygulanan mekân kapalı ise kullanıma başlamadan önce en az 1 saat havalandırılması gerekir. Daha çok açık alanlarda, böcek ve parazitlerin yoğun olduğu bölgelerde kullanıma uygundur.

Termal flog cihazıyla yapılan sıcak sisleme şeklinde uygulama: su, yağ ve mazota ilaç katılarak uygulanır, bu yöntem de göl, çöplük, nehir gibi daha büyük alanlarda tercih edilir.

Ulv cihazı ile soğuk sisleme şeklinde uygulama: bu uygulama potansiyeli daha çok olan zararlı canlıların çok olduğu, geniş yayıldığı alanlarda, üreme dönemlerinde kullanılır. Bu yönteme alan spreylemesi de denir.

Jel uygulama: bir aplikatör yardımıyla uygulanır ve kokusu yoktur. Çok kullanışlıdır, bu uyguluma uzun süre etkili olduğundan tercih edilir. Uygulama esnasında ve sonrasında mekânı terk etmenizi gerektirmez.

İlaçlama işlemini kendim yapamaz mıyım?

Yapabilirsiniz, ama yanlış ilaç kullanımı hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlığını tehdit altında bırakır. Bu yüzden alanında uzman olan Bahçelievler Böcek İlaçlama, hizmetine başvurmanız yararınıza olacaktır. Bu hizmetten yararlanarak sizi rahatsız eden her çeşit zararlı canlıdan kısa sürede kurtulacak, huzurunuza kavuşacaksınız.

Joomla SEF URLs by Artio