Bağcılar Böcek İlaçlama

Bağcılar Böcek İlaçlama

Bağcılarda Böceksiz Bir Yaşam

Detay ilaçlama hizmetini sektör liderinden almaya devam eden kalabalık İstanbul İlçelerinden yalnızca birisidir. Hem Bağcılar hem de İstanbul’daki diğer tüm semtlerin böcek ilaçlama konusunda imdadına yetişiyoruz. Ne tür bir haşere probleminiz olursa olsun, yapmanız gereken tek şey telefonu kaldırıp “Alo?” demek. Sağlık Bakanlığı yetkilendirmesine sahip firmamızın uzman ekipleri derhal yanınıza gelecektir.

Bağcılar Böcek İlaçlama, hizmeti size neler sunar?

-Hızlı aksiyon alımı ve bilgilendirme aşaması

Firmamızı aradığınızda, alanında bilgi sahibi olan müşteri temsilcimizle iletişime geçersiniz. Bu ilk aşamada, probleminiz hakkında bilgi alır ve izlenecek muhtemel yöntemler, yapılacaklar hakkında siz müşterilerimizi bilgilendiririz. Fiyat ve uygun ödeme koşulları hakkında da kampanyaları açıklarız. Gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra, vereceğiniz adrese size uygun olan saatte intikal etmek üzere uzman ekiplerimiz yönlendirilir. Bizimle iletişime geçtiğiniz o ilk anda, böcek ilaçlama prosedürlerine başlamış olursunuz, anında aksiyonlar alınır.

-Saha çalışması hizmeti

Bağcılar Böcek İlaçlama, Uzman ekibimiz belirttiğiniz adrese intikal edecektir. İlaçlanacak ortamın ev, iş yeri, fabrika olması bizim için önemli değildir, keza hangi tür haşere ile karşılaşacağımız da. Hepsine karşı tecrübemiz var ve yapılması gerekenleri biliyoruz. Yalnızca önemli olan, bu bilgileri elinizden geldiğince müşteri temsilcimize aktarmış olmanızdır. Eğer ekibimizin elinde bilgiler mevcutsa, saha çalışması daha kısa sürer ve ilaçlamaya geçilir. Eğer siz de bilgi sahibi değilseniz, ekibimiz saha çalışması esnasında mevcut olan problemin tanımını ve ilaçlamada gereken yuvanın nerede olduğu bilgisi gibi ayrıntıları tespit edecektir.

-İlaçlama aşaması

Seçilen yönteme göre ilaçlama işlemine başlanır. Yönteme bağlı olarak, ortamdan uzaklaşmanız gerekebilir. Örneğin özellikle hamamböceği türü haşerelere karşı kullanılan yeni bir teknoloji olan jel ilaçlamada, ilaçlama mekanını terketmeniz gerekmez. Özel bir tabanca ile çeşitli noktalara, özellikle yuva yakınlarına, kokusuz jel ilaç nokta nokta bırakılır. Böcekler bu yeme doğru çekilir, yuvalarına da taşır ve topluca ölürler. Koku olmadığı için, ortamdaki insanların veya evcil hayvanların zehirlenme riski yoktur.

-Temizlik ve havalandırma aşaması

Yönteme göre gereken bir havalandırma varsa, bu aşamada yapılır.

Bağcılar Böcek İlaçlama, hizmeti sayesinde profesyonel firmamızdan hızlı ve etkin bir böcek temizliği hizmeti almış olursunuz. Ortamdaki tüm böcekleri etkisi altına alacak şekilde etkili bir ilaçlama gerçekleştirilir, bu esnada orada yaşayan hiçbir insana veya evcil hayvana zarar verilmez. Servisimizden zarar görecek tek canlı, hayatı size zindan eden haşereler olacaktır. Hemen arayın, ilaçlarımızla gelelim.

Joomla SEF URLs by Artio