Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar'daki Tüm Böceklerin Temizlenmesi İşine Talibiz

Avcılar Böcek İlaçlama, hizmetini, bu sektöre yıllarını vermiş olan Sağlık Bakanlığı yetkisine sahip firmamızdan alacaktır. Başta Avcılar olmak üzere, İstanbul'un her noktasına kesintisiz ve sınırsız böcek ilaçlama hizmeti sunuyoruz, kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayın. Gelin, hemen anlaşalım ve çalışmaya başlayalım. Bu anlaşmadan sadece zararlı böcekler ve haşereler zarar görecek, size bunu garanti ediyoruz.

Böcek İlaçlamada Sağlık Bakanlığı Yetkisi Neden Önemlidir?

Böcek ilaçlama sektöründeki firmaların kontrolünü, Sağlık Bakanlığı üstlenmiştir. Kullanılan ilaçlar, biyosidal adı verilen özel kimyasallar olup eğitimli kişilerce uygulanması gerekmektedir. Hem çevre ve insan sağlığına minimum zararı olan, ruhsatlı ilaçlama kimyasallarının kullanıldığından emin olmak, hem de bu ilaçları uygulayan kişilerin gerekli eğitim ve yetkinlik düzeyine sahip olduğunu kontrol etmek için, Sağlık Bakanlığı böcek ilaçlama sektöründe yetkinlik belgesi zorunluluğu getirmiştir. Böcek ilaçlama hizmetini sadece bu yetkiye sahip firmalardan almanız gerekmektedir. Diğer firmaların yapacağı hiçbir işlemin yasal merciler karşısında geçerliliği bulunmamaktadır.

Neden Firmamıza Başvurmalısınız?

-Profesyoneliz.

İlaçlama sektörünün tüm gerekliliklerini yerine getirdik ve halen de getirmekteyiz. Yaptığımız tüm işlemler bakanlık güvencesi altında olup, tüm çalışanlarımız da gereken eğitim ve yetkinlik düzeyine sahiptir. Hangi haşereye ne tür ilaç kullanmamız gerektiğini biliyor ve son derece uzmanlık gerektiren tekniklerle ilaçlama işlemini gerçekleştiriyoruz.

-Tüm İstanbul bizden sorulur.

Sadece Avcılar Böcek İlaçlama, hizmetini almamaktadır. İstanbul'un neresinde, hangi bölgesinde olursanız olun, bulunduğunuz noktaya hemen intikal edebilecek hızlı bir ekibimiz mevcut. Sadece bizi arayıp sorunun nerede olduğu söylemeniz yeterli, uzman ekibimiz hemen verdiğiniz adrese gelerek problem tespitiyle işlemlere başlayacaktır.

-İlaçlama hizmetini hızlı ve etkin biçimde sağlıyoruz.

İlaçlama hizmeti, ortamdaki canlıların, insan veya evcil hayvan, yaşamını kısıtlamayacak şekilde hızla gerçekleştirilmelidir, aynı zamanda hızlı olduğu kadar bir daha tekrarlanmasını gerektirmeyecek kadar da etkili olmalıdır. Hem hız, hem de etkinlik yönünden müşterilerimizden tam puan almaya devam ediyor ve memnun müşteri kitlemize her geçen gün yeni isimler eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Avcılar Böcek İlaçlama, hizmetine geniş nüfusu ve işlek yaşantısı nedeniyle ihtiyaç duymaktadır. İşlek noktalardaki nüfus yoğunluğunun oluşturduğu çöp problemleri, kanalizasyon sorunları gibi etkenler, böcek ve haşere nüfusunu arttırıcı yönde etki yapmaktadır. Haşereler üremek için yeterli şartlara ulaştığında, etkin bir ilaçlama yapılmazsa yumurta bırakarak tekrar üremeye devam edecektir. Kesin çözüm için hemen bize ulaşın, böceklere dair ortamda tek bir kalıntı bile bırakmayalım.

Joomla SEF URLs by Artio